KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9758135
nr 975 8135
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, signerad 1971, 138/360, motivet: 24x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:01:05
23/8 20:56:15
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén